БЕЗ ПОБЕДНИКА У ДЕРБИЈУ КОЛА ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ: Де Брујне помогао Ливерпулу да освоји бод на "Етихаду" (ВИДЕО)

08. 11. 2020. у 19:56

ФУДБАЛЕРИ Манчестер Ситија и Ливерпула одиграли су нерешено 1:1 на "Етихаду", у дербију осмог кола енглеске Премијер лиге.

БЕЗ ПОБЕДНИКА У ДЕРБИЈУ КОЛА ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ: Де Брујне помогао Ливерпулу да освоји бод на Етихаду (ВИДЕО)

Повео је Ливерпул у 13. минуту голом Мохамеда Салаха из пенала, да би "грађанима" изједначење донео Габријел Жезус у 31. минуту.

Домаћин је имао велику прилику да до одласка на одмор преокрене резултат, али је Кевин Де Брујне у 42. минуту промашио пенал.

У другом полувремену није било голова, па је дерби овог кола завршен без побдника.

Манчестер Сити заузима 11. место са 12 освојених бодова након седам одиграних мечева, док је Ливерпул са осам утакмица освојио 17. бодова и на трећем је месту.

У наредном колу тим Пепа гвардиоле гостује Тотенхему, док ће Ливерпул дочекати Лестер.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00