КОРОНА КРУЖИ ХУМСКОМ: Још два првотимца Партизана позитивна на нови вирус

Оља Мркић

06. 11. 2020. у 11:10

ПОСЛЕ Владимира Стојковића и Милана Смиљанића, још два фудбалера Партизана позитивна су на нови коронавирус.

КОРОНА КРУЖИ ХУМСКОМ: Још два првотимца Партизана позитивна на нови вирус

Фото: Н.Параушић

- ФК Партизан објављује да су после тестирања ПЦР методом на вирус САРС-ЦоВ-2, резултати теста показали да су још два играча позитивна, Лазар Марковић и Лазар Павловић. Мединцинска служба ФК Партизан ће и у наредним данима, као и до сада, радити нова тестирања и спроводити све епидемолошке мере - саопштили су из Партизана.

Црно-беле у суботу очекује утакмица 14. кола Линглонг Суперлиге Србије, а после најновијих проблема са короном, питање с којим играчким кадром ће тренер Александар Станојевић располагати на гостовању Спартаку у Суботици.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.

26. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ВЕЛИКА ДЕЛА НА СЦЕНИ ХУМАНОСТИ: „Мој први пут“ и „Јазавац пред судом“ у Фондацији Mozzart