ЛАЈПЦИГ ИЗНЕНАДИО ПСЖ: Јуве, Челси, Дортмунд и Барса оправдали улогу фаворита

04. 11. 2020. у 23:07

Одиграни су преостали мечеви трећег кола Лиге шампиона у групама Е, Ф, Г и Х, а фаворити су углавном без проблема дошли до три бода осим у Лајпцигу где је домаћин успео да изненади Пари Сен Жермен.

Јувентус, Борсија Дортмунд и Челси су остварили сигурне победе, док је Барселона имала мало и среће против Динама из Кијева.

Ред Бул Лајциг дочекао је Пари Сен Жермен који је имао статус фаворита, али то не успео да докаже на терену.

Бикови се нису уплашили гостију ослабљених неиграњем Нејмара, иако су Парижани повели већ у шестом минуту голом Ди Марије.

Могао је Аргентинац и да удвостручи предност свог тима, али је промашио пенал у 16. минуту. Како то обично бива у фудбалу, казна је стигла већ до полувремена када је Нкунку у 42. савладао Наваса и поравнао резултат на полувремену.

У наставку је Лајпциг и даље храбро играо, није домаћин устукнуо пре Парижанима и то се исплатило већ у 56. минуту када је Форсбег био прецизан са беле тачке за 2:1. Посао домачину додатно је био олакшан када су Свеци остали са играчем мање због другог жутог картона Геје у 69. минуту.

Севиља је са играчем мање успела и после минуса на полувремену да дође до преокрета против Краснодара и освоји три велика бода.

Гост су у 17. минуту повели преко Сулејманова, да би само четири минута касније уследио нови шок за домаћина пошто је Берг са беле тачке дуплирао предност Краснодара који је са предношћу од 2:1 отишао на велики одмор, пошто је Ракитић смањио у 42. минуту.

У последњим тренуцима првог полувремена Севиља је остала са играчем мање јер је Хесус Навас добио директан црвени картон.

Чак ни то није спречило Андалужане да дођу до сва три бода у другом полувремену пошто је у року од три минута дошло до потпуног преокрета.

Прво Ен Несири изједначио у 69. минуту, да би само три минута касније исти играч донео Севиљи вођство. Домаћин је до краја успео да издржи са играчем мање и потпуно заслужено стигне до вођства.

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39

ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

"ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ" Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

ИСТАКНУТИ глумац Бане Видаковић, који је пре три године осуђен због недозвољеног држања хероина за личну употребу, говорио је о породици и деци коју је, каже, управо због наркотика склонио из Србије.

29. 03. 2024. у 08:36