ПЕТАРДА ЛИВЕРПУЛА: Реалу прва победа, Ајакс славио на погон Душана Тадића (ВИДЕО)

03. 11. 2020. у 22:54

Преосталих шест мечева у Лиги шампиона је одиграно. Најузбудљивије било је у Бергаму где је Ливерпул почастио домаћина "петардом" Душан Тадић је Ајакс водио до победе, асистенцијом и голом.

Ајакс је меч решио за 13 минута. Антони је био стрелац у 1. минунту након контре, одлично га је пронашао Душан Тадић.

Да би капитен Србије потом у 13. минуту и сам постигао гол за 2:0. У наставку меча Дрејер је успео да смањи заостатак голом у 18. минуту. Гол и асистенцију Душана Тадића погледајте ОВДЕ

Диого Жота начео је Аталанту у 16. минуту, лепо га је проиграо Трент Александер-Арнолд. Исти играч је на проигравање Гомеза затресао мрежу у 33. минуту.

Два минута након почетка другог полувремена у стрелце се уписао Мохамед Салах, а потом у 49. минуту и Садио Мане. Својим трећим поготком у мечу Диого Жота долази до свог хет-трика.

Манчестер Сити је дочекао Олимпијакос. Гости из Пиреја нису се обрукали. Славио је домаћин са 3:0, стрелац јединог поготка био је Феран Торес у 12. минуту. Габријел Хесус постигао је погодак у 81. минуту. Kансело у 90. минуту поставља 3:0.

Марега је довео Порто у вођство у 4. минуту меча, Серхио Оливера са беле тачке успева да увећа предност.

Пре тога је у 10. минуту са пеналтика непрецизан био Пајет. Лукас Дијаз је поставио коначних 3:0.

Фантастичан Дуел гледали смо на стадиону Алфредо Ди Стефано. Реал је дочекао Интер. Бензема је домаћину донео вођство у 25. минуту.

Серхио Рамос га је увећао у 33. минуту, чиме је Реал крунисао одличну игру у 1. полувремену. Ипак, није се дао Интер. До полувремена је успео Лаутаро Мартинез да смањи заостатак за Реалом.

Иван Перишић је у 68. минуту поравнао резултат, нападао је италијански тим, у неколико наврата су озбиљно претили Перишић и Мартинез.

Ипак, у 80. минуту Родриго успева да поново домаћину врати предност.

Повео је Салзбург против  Бајерна. Стрелац је био Бериша у 4. минуту. Левандовски са беле тачке у 21. минуту доноси гостима изједначење. Да би пред крај полувремена Кристенсен постигао ауто гол.

Окугава успева да изједначи, али то је био последњи налет домаћина.

У последњих десет минута у стрелце су се уписали Боатенг, Сане и Левандовски за коначних 6:2.