БЕЈЛ СЕ ВРАТИО! Велшки фудбалер постигао први гол за Спурсе после седам година

01. 11. 2020. у 22:32

ТОТЕНХЕМ је савладао Брајтон са 2:1, а одлучујући погодак је постигао повратник у екипу са Вајт харт лејна Гарет Бејл.

Велшанин је мрежу галебова затресао ефектним трзајем главом на центаршут Серхиа Регулона у 73. минуту утакмице.

Бејлу је за први гол у дресу певаца после седмогодишњег одсуства требало само три минута на терену, јер је у игру ушао у 70. минуту уместо Ерика Ламеле.

Тотенхем је повео голом Кејна из пенала у 13. минуту, а гости су поравнали преко Ламптија у 58.

Певци су искористили киксеве Евертона и Астон виле па су овом победом избили на друго место Премијер лиге са 14 бодова, два мање од лидера Ливерпула.

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00