ЛИВЕРПУЛ ПРЕОКРЕТОМ ДО ПРВОГ МЕСТА: Жота лансирао редсе на врх Премијер лиге (ВИДЕО)

31. 10. 2020. у 20:52 >> 20:58

ШАМПИОН Енглеске Ливерпул савладао је Вест хем са 2:1 у утакмици седмог кола Премијер лиге и тако бар до недеље преузео лидерску позицију од градског ривала Евертона.

Голове за редсе постигли су Мо Салах у 42. минуту са беле тачке и Диого Жота пет минута пре краја утакмице. Претходно су гости повели у десетом минуту голом Фарналса, али то је било све што су показали на целој утакмици.

Жота је неколико минута пре победоносног гола затресао мрежу, али је тај гол поништен због претходног фаула у нападу који је начинио Садио Мане.

Гол Диога Жоте можете да видите овде овде.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01