ИМА ЛЕКА ЗА "ФАРМАЦЕУТЕ": Арсенал славио са другим тимом, Бугарима бод у Риму

29. 10. 2020. у 22:59

ОДИГРАНИ су и преостали мечеви 2. кола Лиге европе.

ИМА ЛЕКА ЗА ФАРМАЦЕУТЕ: Арсенал славио са другим тимом, Бугарима бод у Риму

Црвена звезда је доминирала над Либерецом, а о томе можете да прочитате више овде. Док о осталим мечевима одиграним у 18:55 можете да читате овде.

Рома је на домаћем терену приредила непријатно изненађење пошто је ремизирала са ЦСКА из Софије на утакмици без погодака.

Одмах на почетку мрежу Бугара затресао је Смолинг, али је погодак поништен због офсајда. И поред неколико опасних ситуација, "вучица" није успела да пробије дисциплиновану одбрану екипе из Софије која кући веома вредан бод.

Клуж и Јанг Бојс одиграли су нерешено, у Румунији је било 1:1.

Домаћин је повео у 62. минуту голом Марија Рондона, међутим Швајцарце је спасао пораза Кристијан Фаснахт седам минута касније.

Арсенал је код куће оправдао улогу великог фаворита и славио против Дандалка са 3:0.

"Тобџије" су у финишу првог полувремена у размаку од тек два минута стигли до велике предности пред одлазак на одмор, стрелци су били Едвард Нкетија у 42. и Џозеф Вилок два минута касније.

На 3:0 повисио је Николас Пепе у првом минуту другог полувремена што је било, испоставиће се касније, и коначан резултат.

Молде је код куће славио против Рапида из Беча минималним резултатом, а човек одлуке био је Охи Омоихуанфо у 65. минуту минуту меча.

У Француској Ница је победила Хапоел Бер Шеву са 1:0, стрелац јединог гола на мечу био је Амин Жири у 23. минуту сусрета.

Истим резултатом завршен је и дуел Славије и Бајера из Леверкузена у Прагу где је домаћин славио поготком Петера Олајинке у 80. минуту.

Чесима је умногоме помогло и искључење Беларабија у 22. минуту, а Славија је до водећег гола могла и раније, међутим ударац Станчијуа са пенала одбранио је Храдецки.

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17