НАЈЗАД ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА СТАНОЈЕВИЋА: Назире се решење великог проблема црно-белих (ВИДЕО)
МОЖДА Партизан у овом тренутку има проблем с нападачима, Жан Кристоф Бајбек и Филип Холендер нису спремни за целу утакмицу, Никола Штулић је "зелен" да би био стартер, а Такума Асано неупотребљив кад се нађе у улози „деветке“. А можда ће кад се заврши ова сезона добити шпица на ког може да се ослони.
Фото: ФК Партизан
Тако нешто наговестио је Саво Арамбашић у понедељак вече. Док су се црно-били мучили да пронађу пут до мреже Радничког у Нишу, талентовани нападач је прорадио у Горњем Милановцу. Послао га је на терен Жарко Лазетић у тренутку кад је Металац губио од Радника, а шпиц из „класе 2001“ постигао првенац у Суперлиги. И то на трећој утакмици на којој је шансу добио с клупе. Претходно, за осам минута на гостовању Спартаку и још 30 у Горњем Милановцу против Пролетере није успео да се упише у стрелце. Синоћ – јесте.
За наговештај да је спортски директор Металца Бојан Леонтијевић направио добар потез кад га је довео на позајмицу из Хумске.
- Сјајан је амбијент у Металцу, мирно је, можеш да се концентришеш на рад и напредовање. Потребни су ми квалитетни тренинзи као што су у Горњем Милановцу. Верујем у младу екипу и мислим да можемо много тога да урадимо, што већ показујемо. А не верујем кад кажу да таква екипа нема искуства и неке велике шансе. Напротив, много играча на светском нивоу наступа у овом узрасту. Искуство није у годинама, него како схваташ игру. Уз старије фудбалере, који нам много помажу, гледамо да дамо сто одсто могућности у Металцу - појаснио је Саво Арамбашић.
Иначе, Саво је само један од десеторице бонуса колико их је Металац имао у конкуренцији за меч са Радником. Очекује се да после првенца добије шансу и за викенд, на гостовању Инђији.
Арамбашић је после доказивања у омладинском саставу, под палицом Ненада Брновића, минулу сезону провео играјучи за Телеоптик где га је тренирао Алберт Нађ.
(Moцарт спорт)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НЕ КРИЈУ СЕ: Репрезентативац Србије заменио Софију са женом са два детета! (ФОТО)
28. 10. 2020. у 11:42
ЛИГА ШАМПИОНА ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ: Овако ће излгедати састав европске Суперлиге!
28. 10. 2020. у 11:25
ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА СТАНКОВИЋА: Звезда драстично ослабљена против Либереца!
28. 10. 2020. у 11:08
ТОРЦИДА "ЗАПАЛИЛА" НЕБО ИЗНАД СПЛИТА: Овако је у поноћ прославила 70. рођендан! (ВИДЕО)
28. 10. 2020. у 11:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НИСАМ РАЗМИШЉАО О ПОВРАТКУ, БИО САМ СРЕЋАН У ПАРТИЗАНУ!" Жељко Обрадовић о доласку у Панатинаикос
У великом и искреном интервјуу за грчки ОнСпортс у емисији „Тхе Лоцкер Роом“, Жељко Обрадовић причао је о повратку у Панатинаикос.
14. 07. 2026. у 16:32
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)