БОГДАНОВИЋ: Ако могу 5 сати на сплавовима, могу на терену још 45 минута! Изјава бившег фудбалера постала хит!

23. 10. 2020. у 10:28 >> 10:31

Фудбалери Црвене звезде поражени су од Хофенхајма у Немачкој 2:0 у првом колу Лиге Европе.

ФОТО Принтскрин/РТС

Током полувремена на националној телевизији РТС у студију су гостовали фудбалски стручњаци који су се бавили утакмицом Хофенхајм - Црвена звезда.

Након 45 минута игре Звезда је имала резултат који би јој донео један бод (0:0), а тада је изјавом издоминирао некадашњи фудбалски репрезентативац Југославије Раде Богдановић.

Раде Богдановић је анализирајући прво полувреме истакао да се нада да Црвена звезда може да издржи још 45 минута, али је у том приликом поменуо београдске сплавове.

"Доста је Звезда енергије потрошила, али то је још 45 минута. Кад могу на сплаву да проведу 4-5 сати, шта је још 45 минута да одиграју", поручио је Раде Богдановић.