НАГРАДА ЗА ДОБРЕ РЕЗУЛТАТЕ: Ивић тренер кола у Чемпионшипу
Менаџер Вотфорда, Владимир Ивић, изабран је за најбољег тренера протеклог кола у Чемпионшипу.
Владимир Ивић Фото ЕПА
Српски стручњак од ове сезоне предводи "стршљенове" и за сада бележи добре резултате.
Вотфорд је победио Блекбурн са 3:1. То им је био четврти тријумф у сезони и сада се налазе на трећем месту на табели са 13 бодова.
Чемпионшип је објавио најбољи тим протеклог кола. Осим Ивића који је као што смо већ рекли најбољи тренер кола, из Вотфорда је и најбољи голман - Бен Фостер.
"Стршљенови" ће у наредном колу дочекати Борнмут.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
НЕЋЕМО ГЛЕДАТИ ДУЕЛ МЕСИЈА И РОНАЛДА: Португалац позитиван на корону и на другом тесту
22. 10. 2020. у 15:06
НОВА ФИФА РАНГ ЛИСТА: Србија напредовала једно место, у врху није било промена
22. 10. 2020. у 11:29
КОРОНА УТИЦАЛА НА ФУДБАЛСКОГ ВЕЛИКАНА: Манчестер јунајтед у губитку од 25 милиона евра
22. 10. 2020. у 10:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести
Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.
02. 06. 2026. у 20:42
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)