ХРВАТСКИ ГОЛМАН ИЗНЕНАДИО: Привремено нашао клуб, али неће бити чувар мреже

ХРВАТСКИ голман Данијел Субашић заиграће футсал за МНК Варош Зара Дентал Центар из Задра у Првој жупаниској футсал лиги.

ХРВАТСКИ ГОЛМАН ИЗНЕНАДИО: Привремено нашао клуб, али неће бити чувар мреже

ФОТО: АП

Оно што је занимљиво у целој причи је то да он неће бити чувар мреже, већ ће бити у улози играча, открили су из задарског клуба.

- Суба је дуго наш спознор и шаље нам дресове откад је стигао у Монако. Како је већ неко време без клуба након одласка из Монака, а са нама игра термине у малом фудбалу, питали смо га можемо ли да га региструјемо за лигу и он је пристао - рекао је први човек тог клуба Марко Вукић за портал "Спорт023", па додао:

- Сви смо пресрећни што је таква фудбалска легенда и службено постала део наше екипе. Мислим да је то велики добитак и за задарски футсал - закључио је Вукић.

Субашић је у јуну ове године напустио Монако након осам сезона и од тада је у потрази за новим ангажманом. У каријери је још бранио за Задар и Хајдук. Дрес репрезентације Хрватске је носио 44 пута.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

(Индекс. хр)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДОМАЋИН ЖЕЛИ ИСТОРИЈСКИ ПОЧЕТАК: Канада јури првенац на Мундијалима, Босна се неће предати без велике борбе

ДОМАЋИН ЖЕЛИ ИСТОРИЈСКИ ПОЧЕТАК: Канада јури првенац на Мундијалима, Босна се неће предати без велике борбе

УТАКМИЦОМ у Торонту на "БМО филду" почиње такмичење у групи "Б" Светског првенства, а домаћа селекција Канаде дочекаће репрезентацију Босне и Херцеговине у мечу који би могао да има велики утицај на коначан расплет у групи.

12. 06. 2026. у 07:00

ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство

ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! "Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство"

Светско првенство у фудбалу у САД, Мексику и Канади само што није почело, а прва утакмица између Мексика и Јужне Африке заказана је за 11. јун. Како то обично бива пред велике спортске смотре, фудбал је постао главна тема свих генерација, али пажњу јавности је, уместо спортских прогноза, привукла једна оштра и неочекивана изјава из Мостара.

09. 06. 2026. у 10:05 >> 11:32

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ЗА ОНЕ КОЈИ ОД УСЛУГА ОЧЕКУЈУ БРЗИНУ, ЈЕДНОСТАВНОСТ И ДОСТУПНОСТ: Рачун у ОТП банци можете да отворите онлајн без одласка у експозитуру