ЦИРКУС У ПРВОЈ ЛИГИ СРБИЈЕ: Играчи Слоге протестују код судије, Јагодина даје гол (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

19. 10. 2020. у 11:21

ЈАГОДИНА се налази у великим финансисјким проблемима, али се и даље такмичи у Првој лиги Србије, где је за викенд остварила победу. Као домаћини Јагодинци су савладали Слогу 2:0.

ЦИРКУС У ПРВОЈ ЛИГИ СРБИЈЕ: Играчи Слоге протестују код судије, Јагодина даје гол (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Први гол је постигао Владимир Илић, а он је дошао после једне несвакидашње ситуације.

Судија меча Милош Живановић свирао је фаул на двадесетак метара од гола Слоге после једног ваздушног дуела. Фудбалери гостујућег тима били су јако незадовољни таквом одлуком и у тренутку су се сви нашли код арбитра.

Док су они покушавали да натерају судију да промени одлуку фудбалери Јагодине су брзо извели прекид и Илић се нашао један на један са голманом противника.

Није му било тешко да постигне први гол на мечу, а три минута касније постављен је коначан резултат 2:0.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈУВЕ ПЛАЧЕ ЗА ВЛАХОВИЋЕМ: Србин баш фали старој дами која би се да је он ту борила за титулу!

ЈУВЕ "ПЛАЧЕ" ЗА ВЛАХОВИЋЕМ: Србин баш фали "старој дами" која би се да је он ту борила за титулу!

ПОСЛЕ пропуштене прилике да против Лећеа упише нову победу за викенд, Јувентус ће тражити брз одговор у уторак вече када гостује Сасуолу на "МАПЕИ стадиону" у оквиру 19. кола Серије А (20.45).

06. 01. 2026. у 07:30

АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ

АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ

ЧЕДОМИР Бркић објаснио је како возачи треба да правилно очисте аутомобиле након снежних падавина, али и како да возе, управљају и понашају се у саобраћају.

05. 01. 2026. у 19:27

Коментари (0)

УМЕТНОСТ НА ДАР – ХУМАНИТАРНИ МАТИНЕ У ГАЛЕРИЈИ „САЊАЈ” ЗА ПОМОЋ „АНЂЕЛИМА СЕВЕРА”