У МИЛАНУ ЈЕ МИЛАН ГАЗДА: Године су само број, Ибрахимовић срушио Милан (ВИДЕО)

17. 10. 2020. у 20:27

ФУДБАЛЕРИ Милана победили су Интер са 1:2 у дербију "Дела Мадонина" и тако задржали максималан учинак после четири кола.

Сјајан је био Златан Ибрахимовић и показао љубитељима најважније споредне ствари на свету да забораве на године, јер и даље неумољиво решета мреже.

Швеђанин је "росонере" довео до предности у 12. минуту. Искусни 39-годишњак је добио прилику да из пенала савлада Самира Хандановића. Словенац је зауставио тај ударац, ипак лопта се обдила на ногу Ибрахимовића и из тепозиције му није било тешко да зетресе мрежу ривала.

Једанаестерац је скривио капитен репрезентације Србије Александар Коларов, који је фаулирао управо стрелца гола.

Само четири минута касније поново је Ибра био прецизан. Рафаел Леао је одлично центрирао са леве стране, овај је умакао одбрани Интера и други пут се уписао у стрелце.

"Неразури" су успели да смање резултат до одласка на одмор, а гол је постигао Ромелу Лукаку.

Покушао је Интер у другом делу да избегне пораз. Судија Маријани је у једној ситуацији показао на белу тачку за екипу Антонија Контеа, но онда је након консултација са људима из ВАР собе поништио једанаестерац и досудио офсајд.

Милан је после ове победе остао на челу табеле са 12 бодова, док је Интер шести са седам.