СЈАЈАН МЕЧ НА "ГУДИСОНУ": Ливерпул ће проклињати ВАР, без победника у дербију "Мерсисајда" (ВИДЕО)

17. 10. 2020. у 15:49

ФУДБАЛЕРИ Ливерпула одиграли су нерешено против Евертона 2:2 на "Гудисон парку" у 5. колу Премијер лиге.

СЈАЈАН МЕЧ НА ГУДИСОНУ: Ливерпул ће проклињати ВАР, без победника у дербију Мерсисајда (ВИДЕО)

Изабраници Јиргена Клопа ће проклињати ВАР, пошто им је поништен погодак у финишу меча који је постигао капитен Џордан Хендерсон.

Одлично је меч почео за "црвене", јер је већ у 3. минуту Садио Мане затресао мрежу Џорданa Пикфорда.

"Карамеле" ове сезоне играју сјајан фудбал и нису ниједног момента помишљали на предају, иако је на другој страни био актуелни шампион Премијер лиге.

Након повреде Ван Дајка, који је био принуђен да напусти игру настали су проблеми у последњој линији Ливерпула. То је искористио Кин и главом после асистенције Хамеса Родригеза из корнера изједначио резултат.

Додавали су гости гас како је меч одмицао. Награда је стигла у 72. минуту када је Мохамед Салах погодио за ново вођство свог тима.

Ипак, изабраници Карла Анћелотија ни тада нису помишљали да погнуте главе напусте своју кућу, па је у 81. минуту фантастични Доминик Калверт-Луин донео бод Евертону. Иначе, то је био његов седми гол и налази се на челу листе стрелаца у Премијер лиги.

После овог кола "карамеле" имају 13 бодова и налазе се на првом месту, док је Ливерпул други са три мање.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

УЕФА У ШОКУ: Русија се одлучује на радикалан потез?

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а фудбал, као најпопуларнија спортска дисциплина, посебно је занимиљив ових дана, због руске ситуације у њему.

29. 04. 2024. у 21:07

БИЛЕ ПОСЕБНО ВЕЗАНЕ: Ко је била мајка Бојане Јанковић - преминула пре неколико месеци (ФОТО)

ВОДИТЕЉКА Бојана Јанковић сахрањена је на Новом гробљу у Београду, њу су на вечни починак испратили у великом броју пријатељи, породица, а њен бивши супруг Огњен Јанковић одржао је потресан говор.

29. 04. 2024. у 13:49