РУСИ ХВАЛА ВАМ: Зенит "проширио" Србију
ПРИЛИКОМ представљања Дејана Ловрена у Зенитовој анимираној најави нове сезоне фудбалске Лиге шампиона (почиње у уторак), приказана је и територија Балкана, као једна на којој је наступао хрватски дефанзивац.
Фото Принтскрин
На тој слици, нашла се и Србија, само са много ширим границама него постојећим.
Руски тим је тако под окриљем наше државе сврстао и данашње територије Северне Македоније, Албаније, Црне Горе и Босне и Херцеговине.
Иначе, Зенит је целу причу конципирао као причу деде и унука кроз враћање у време царства, па је Ловрен представљен као војник који је водио битке у Хрватској, Енглеској и Француској, односно земљама у којима је боравио као фудбалер.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ЈАСИКЕКВИЧИЈУС НАХВАЛИО ЗВЕЗДУ: Црвено-бели имају одличну сезону, изузетни су!
12. 03. 2026. у 16:09
"МОРАМО ДА ИХ УСПОРИМО": Џоел Боломбој пред утакмицу Црвена звезда - Фенербахче
12. 03. 2026. у 15:33
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)