БЕЗ ПОБЕДНИКА У ДЕРБИЈУ КОЛА СЕРИЈЕ А: Милинковић-Савић донео бод Лацију против Интера (ВИДЕО)

Ч. В.

04. 10. 2020. у 17:07

ФУДБАЛЕРИ Лација одиграли су нерешено са Интером 1:1 на свом терену у 3. колу Серије А. Једини погодак за домаће био је дело Сергеја Милинковић-Савића.

Оправдао је овај меч епитет дербија, иако су виђена само два гола. Било је добрих прилика. Ипак, на крају су екипе поделиле по бод.

Лацио је боље отворио утакмицу, имао добру прилику преко Луиза Алберта, али је његов покушај зауставио Самир Хандановић.

Недуго потом гости су дошли до предности. Играо се 30. минут када је Лаутаро Мартинез довео екипу Антонија Контеа до предности. Аргентинац се најбоље снашао у гужви и са пет метара матирао Томаса Стракошу.

У наставку утакмице небеско-плави су кренули по изјендачење и до њега су дошли у 55. минуту када је Милинковић-Савић одличним ударцем главом савладао Словенца на голу Интера.

До краја утакмице није било промене резултата, али су виђена два црвена картона. За тим из Рима је меч пре краја завршио Ћиро Имобиле, док су "неразури" остали са десеторицом због искључења Стефана Сенсија.

Лацио се сада налази на деветом месту на табели са четири бода, док је Интер трећи са седам.