РИМ ВИДЕО "БОГИЊУ ПРОВИНЦИЈЕ": Аталанти полувреме било довољно да победи Лацио

30. 09. 2020. у 23:04

ФУДБАЛРИ Аталанте победили су Лацио са 1:4 у одложеној утакмици првог кола Серије А.

РИМ ВИДЕО БОГИЊУ ПРОВИНЦИЈЕ: Аталанти полувреме било довољно да победи Лацио

Тамо где је стао прошле сезоне тим из Бергама је наставио ове. Право уживање је гледати "богињу провинције" која са лакоћом добија ривале, па макар се он звао и Лацио, и макар се меч играо у престоници Италије.

Кренули су од старта да кидишу ка голу ривала изабраниси Ђампаола Гасперинија. Када је тако противнику се не пише добро.

Само 10 минута је било гостима потребно да дођу до вођства, а стрелац је био Робин Госенс. Он се потом нашао у улози асистента, а предност је повећао Ханс Хатебор.

Аталанта је до одласка на одмор повисила на 0:3. Трећи погодак био је дело Папуа Гомеза.

Очекивала се реакција Лација у наставку утакмице. Смањили су небеско-плави резултат у 57. минуту преко Фелипеа Каиседа који је погодио гол ривала после асистенције Сергеја Милинковић-Савића.

Тим из Бергама се није повукао, он то и не уме. Зато је и четврти пут лопта завршила иза леђа Томаса Стракоше, а поново је погодио Гомез.

До краја сусрета није било промене разултата, па је Аталанта уписала други тријумф у Серији А, док Лацио има победу и пораз.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00