СЕРИЈА А: "Петарда" Интера, Специја дошла до прве победе (ВИДЕО)

30. 09. 2020. у 21:31

ФУДБАЛЕРИ Интера победили су Беневенто као гости са 5:2, у заосталом мечу првог кола италијанске Серије А.

СЕРИЈА А: Петарда Интера, Специја дошла до прве победе (ВИДЕО)

Доминирали су у потпуности изабраници Антонија Контеа и ниједног момента нису дозволили домаћину да се понада да може да их угрози.

Голове за "неразуре" су постигли Ромелу Лукаку, који је два пута био прецизан, потом Роберто Гаљардини у 25, Ашраф Хакими у 42. и Лаутаро Мартинес у 71. минуту.

Стрелци за новајлију у Серији А су били Ђанлука Капрари у 34. и 76. минуту.

Српски репрезентативац Александар Коларов одиграо је свих 90 минута за Интер.

После два кола Интер има две победе, док Беневенто има једну победу и један пораз.

У истом термину, Специја је као гост савладала Удинезе са 2:0. Нема сумње да је ово велики тријумф за још једног навајлију у најјачем рангу италијанског фудбала.

Оба гола за госте постигао је Андреј Галабинов. Треба рећи да је Специја од 66. минута играла са играчем мање, пошто је други жути картон добио Клаудијо Терзи.

Ни то није помогло тиму са "Фријулија" да избегне пораз, чак је примио и други гол.

Удинезе има два пораза, док је Специја забележила једну победу и један пораз.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ПУТИН ОДГОВОРИО НА ПОНИЖАВАЊЕ РУСИЈЕ: Ево шта је поручио светским моћницима спорта пред Олимпијске игре Париз 2024

ПУТИН ОДГОВОРИО НА ПОНИЖАВАЊЕ РУСИЈЕ: Ево шта је поручио светским моћницима спорта пред Олимпијске игре "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. А како најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уопште нису наивне, последња дешавања и досад највеће понижење за спортисте Руске Федерације довели су и до реакције руског председникам Владимира Путина.

18. 03. 2024. у 15:33