МАЈСТОРИЈА ЂУРИЧИЋА: Филип погодио у тријумфу Сасуола (ВИДЕО)

Бета

27. 09. 2020. у 14:46

ФУДБАЛЕРИ Сасуола победили су данас на гостујућем терену Специју са 4:1, у утакмици другог кола италијанског првенства и преузели прво место на табели.

Фото АП

Сасуоло је повео у 14. минуту голом српског фудбалера Филипа Ђуричића, а осам минута касније због офсајда поништен је гол његовог саиграча Франческа Капута.

Специја је изједначила поготком Андреја Галабинова у 30. минуту, а у 58. минуту поново је поништен гол Капута и опет због офсајда.

Сасуоло је повео у 64. минуту голом Доменика Берардија из једанаестерца, а два минута касније стрелац је био и Грегуар Дефрел.

И трећи пут поништен је гол Капута због офсајда, у 69. минуту, а тај играч ипак је постигао гол у 76. минуту и поставио коначан резултат.

Сасуоло сада има четири бода, а Специја је без бодова.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17