НОВИ ТРОФЕЈ ЗА БАЈЕРН: Севиља се испрсила пред шампионом Европе, али Баварци су фудбалска сила

24. 09. 2020. у 23:59

ФУДБАЛЕРИ Бајерна освојили су Суперкуп Европе, пошто су у финалу победили Севиљу у Будимпешти са 2:1 после продужетака.

Освајач Лиге шампиона је био бољи од победника Лиге Европе на "Пушкаш арени" пред одређеним бројем гледалаца. Ово је добра вест, јер спорт без навијача није исти.

Одлично је утакмица почела за Андалужане. До предности су дошли после 13 минута игре када је Лукас Окампос погоди са беле тачке.

Ипак, није се дуго чекало на изједначење. Играо се 34. минут када је Леон Горецка искористио додавање Роберта Левандовског и матирао Боноа.

Пољак се у другом полувремену уписао у стрелце, али је гол после гледања ВАР-а поништен. До краја сусрета није било промене резултата, па је победник морао да буде одлучен после додатних 30 минута.

Још један трофеј гиганту из Минхена је донео резервиста Хави Мартинез који је одличним ударцем главом са неких шест нетара метара затресао мрежу Севиље.

Колико је тим Хаснија Флика био бољи показује и ондос удараца ка голу противника. Бајерн је шутирао 25 пута, а шпански клуб свега шест.

Машина из Минхена се упалила, загрејала и не планира да стане. Баварци заиста играју страшан фудбал.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01