ПОКАЗАО КЛОПУ ДА НИЈЕ ПОГРЕШИО ШТО МУ ВЕРУЈЕ: Грујић стрелац у убедљивој победи Ливерпула

24. 09. 2020. у 23:03

ЛИВЕРПУЛ је био убедљив у Лига купу, савладао је Линколн резултатом 7:2, а стрелац на мечу био је и Марко Грујић.

Српски фудбалер је одиграо цео меч, на мечу је дебитовао и Диого Жота. Повео је Ливерпул у 9. минуту, гол је постигао Ђердан Шаћири. У осамнаестом се уписао и Такуми Минамино.

Два гола постигао је Куртис Џонсон, први у 32. минуту, а други четири минута касније. Другим голом Минамина Ливерпул је повисио на 5:0, Едун је смањио заостатак Линколна. Да би четири минута касније Марко Грујић попказао Јиргену клопу да има права што му верује.

Одбитак је дошао до Марка Грујића, он је прецизно шутирао и повисио је на 6:1. Минут касније Луис Монтсма постиже још један гол за домаћина.

Коначан резултат 7:2 поставио је Дивок Орижи у 89. минуту.

Гол Грујића погледајте у наставку:

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00