СУБОТИЧАНИ ЗА ПРИМЕР ЗВЕЗДИ И ПАРТИЗАНУ: Судија нас оштетио, али није намерно

Марко Паунић
Марко Паунић

22. 09. 2020. у 16:03

ПОТПРЕДСЕДНИК ФК Спартак Бранислав Савић изјавио је да је евидентно да су Суботичани оштећени против Пролетера, али да се не љуте на судије јер сматрају да није било намере.

СУБОТИЧАНИ ЗА ПРИМЕР ЗВЕЗДИ И ПАРТИЗАНУ: Судија нас оштетио, али није намерно

Детаљ са меча Звезда - Спартак Фото: М.Вукадиновић

Спартак је у претходном колу Суперлиге поражен на свом терену од Новосађана 2:1, а гол одлуке постигао је Огњен Митровић у 94. минуту.


- Евидентно је да играч Пролетера који је постигао погодак био у недозвољеној позицији. Није нам пријатно, али се не љутимо на судије, јер смо сигурни да не постоји намера. То је најважније! Људски је грешити и људски је праштати. Судијска екипа Анђеловски, Поточан, Бељин није имала намеру да оштети Спартак и то је оно што у наше редове уноси мир, без обзира на горак укус у устима", изјавио је Савић.

Како је навео, сведоци смо да је у последње време постало популарно да се после сваке утакмице издају саопштења и да влада један мали рат саопштењима.

- То од нас нећете видети и ми нећемо писати ништа на ту тему. Ко мисли да је то пут за успех, нека ради тако. Битно је да нема намере. Ми смо и у прошлом колу изгубили бодове када је у 94. минуту досуђен дискутабилан једанастерац за Нови Пазар, па нисмо дизали прашину и одмах осуђивали судије. Прати нас нека зло коб са тим суђењем, али нема предаје"

Савић додаје да није сигуран да би било овако да је ситуација обрнута.

- Људи олако изговарају тешке речи због којих касније имају проблема или покушавају да извуку корист. Њима поручујем да је јутро паметније од вечери", закључио је потпредседник Спартака.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.

22. 01. 2026. у 07:00

А ШВЕЂАНИ - ЗАПАЊЕНИ! Ево шта су делије управо урадиле на улицама Малмеа (ФОТО)

А ШВЕЂАНИ - ЗАПАЊЕНИ! Ево шта су "делије" управо урадиле на улицама Малмеа (ФОТО)

Малме и Црвена звезда играју данас утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а пред тај мегдан - било је на моменте баш "живо" на улицама поменутог шведског града.

22. 01. 2026. у 17:53 >> 18:31

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (1)

ОН ТО НИЈЕ ЗНАО: Неда Арнерић била заљубљена у чувеног певача