БЕЗ ПОБЕДНИКА НА "ЧАИРУ": Веселиновић се од српског фудбала опростио ремијем

А. Илић

19. 09. 2020. у 17:49

Фудбалери Радничког у оквиру 8. кола Суперлиге Србије дочекали су екипу Чукаричког. Меч на Чаиру завршен је без голова. (0:0)

БЕЗ  ПОБЕДНИКА НА ЧАИРУ: Веселиновић се од српског фудбала опростио ремијем

Прву велику прилику имао је Кајевић у 20. минуту добио је лопту по стани, наместио се на шут, али је лопта отишла крај гола Ристића.

Радники је преузео иницијавиту на терену, а велику прилику имао је Гаврић у 19. минуту , одлично га је проиграо Живковић, али је Ђорђе Петровић био на месту. Оба тима играла су резервисано у наставку првог дела меча.

У 40. минуту опробао је Кристијан Живковић ударац са дистанце, шутирао је поред гола. До краја полувремена узбуђења више није било.

Доста груба игра оба тима на почетку. Чукарички је био нешто конкретнији. Брђани су имали једну стопостотну прилику. Играо се 62. минут, Кристијан Живковић се нашао у одличној прилици, али је Петровић одлично реаговао.

Већ у следећем нападу нова прилика за Раднички. Гаврић је распалио са дисттанце, тик крај гола Чукаричког.  Минут касније Савић је имао са друге стране велику прилику, лопта је савладала голмана Нишлија, али је завршила на стативи.

Велику прилику имао је Чукарики у 74. минуту. Комбиновали су играчи гостију у шеснаестерцу Радничког. Опробао је са "пеналтика" ударац Пантић, али је био непрецизан.

Поново опасан Чкарики, након центаршута заборављен је био МИлутин Видосављевић, Боривоје Ристић је био сигуран. У 81. минут Ракоњац је припретио, али одлична реакција Ристића.

Најбоља прилика на мечу за Раднички у 82. минуту. Успео је млади Лазар Ћирковић да побеге чуварима, вукао је са центра, све до шеснаестерца Петровића лопту, али је чувар мреже гостију изашао као победник из тог дуела.  Припретио је два минута до краја и Ђурановић, али је голман гостију био будан.

Трудили су се и један и други тим да пробију одбрамбени бедем противника, али им то није полазило за ногом. Чинило се да је Раднички у завршници више желео побеу, али је одбрана гостију одолела.Те је утакмица завршена без голова 0:0.

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:56