ДАО ГОЛ ЗВЕЗДИ И ПРОДУЖИО УГОВОР СА ПАРТИЗАНОМ: Јовић задужио црно-бели дрес

14. 09. 2020. у 14:12

ФУДБАЛЕР Партизана Никола Јовић продужио је данас уговор са црно-белима на још четири године.

ДАО ГОЛ ЗВЕЗДИ И ПРОДУЖИО УГОВОР СА ПАРТИЗАНОМ: Јовић задужио црно-бели дрес

фото: ФК Партизан

Јовић је, како је навео клуб, у првом тиму Партизана а прошле недеље је дао гол у "вечитом" дербију омладинаца уз Николу Штулића.

Реч се фудбалеру из "класе 2002" који игра највише на позицији левог крила.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ: На улице изашло 19 ХИЉАДА мафијаша, имају своју војску и специјалце - шта ће сада бити?!