ГОЛ ДЕЦЕНИЈЕ У РУМУНИЈИ: Бивши фудбалер Депортива дебитовао голом са своје половине и донео бод домаћину (ВИДЕО)

А. Илић

12. 09. 2020. у 13:30

ФУДБАЛЕРИ Динама из Букурешта и Ботошанија ремизирали су 1:1 у трећем колу шампионата Румуније. Домаћин је невероватним голом дошао до бода.

Јунак меча је без сумње шпански везни фудбалер Борха Валеха. Он је са своје половине послао фантастичну лопту која је завршила у мрежи гостију.

Вала је у игру ушао у другом полувремену, а у 71. минуту успева да затресе мрежу Едуарда Папе, кога је ухватио ван гол линије.

Занимљиво је да је Вала стигао из Депортиво Ла Коруње, а ово му је уједно био дебитантски наступ

Динамо има два бода након три кола. Док Ботошани има седам.

СИТИ СЕ УЗДА У НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ ЗВАНУ ЕТИХАД: Међутим, ако неко може да је покори, то је онда краљевска чета Карла Анчелотија

СИТИ СЕ УЗДА У НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ ЗВАНУ ''ЕТИХАД'': Међутим, ако неко може да је покори, то је онда ''краљевска чета'' Карла Анчелотија

НОВИ фудбалски спектакл на програму је вечерас на ''Етихаду'' где ће Манчестер сити у реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона угостити Реал Мадрид (21.00).

17. 04. 2024. у 07:45

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га одузели ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га "одузели" ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ТУЖНА прича дечака који је прошао пакао на земљи због својих родитеља и деде алкохоличара. Морао је да проси и живи на хладној улици, а данас је жив захваљујући Џеси, Гоги, Маши и Севи.

16. 04. 2024. у 14:14