АРАПИ ТВРДЕ : Нема понуда за Пријовића, шта ће бити са репрезентативцем Србије?
ИСКУСНИ нападач није пронашао нови клуб, тврде медији у Саудијској Арабији.
Фото: Н. Параушић
Било је прича да ће наставити каријеру у Црвеној звезди, што је одмах демантовано. Брзо се, потом, појавила информација да би могао да се врати у ПАОК у чијем дресу је пружао можда и најбоље партије у каријери, помињао се чак и Олимпијакос, али и Бешикташ.
Пријовић има активан уговор са Ал Итихадом, мало који клуб може у доба корона вируса да му понуди услове које има у Итихаду.
Тамошњи медији наводе да на адресу његовог клуба званична понуда не долази, те постоји могућност да поново конкурише за дрес тима из Џеде.
Тридесетогодишњи Пријовић има уговор са клубом до јуна 2023. године, уколико га одради до краја могао би да приходује чак 18 милиона евра, наводе арапски медији.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
ПОЈАЧАЊЕ У ПАРИЗУ: Флоренци из Роме прешао на позајмицу у Пари Сен Жермен
11. 09. 2020. у 20:25
ПОНОВО НА МЕСТУ УСПЕХА: Бранислава Ивановића лекарски прегледи деле од потписа!
11. 09. 2020. у 17:19
ПОВРАТАК У СРБИЈУ: Некадашњи фудбалер Војводине, Партизана и Чукаричког потписује за ИМТ!
11. 09. 2020. у 16:06 >> 16:10
ПОВРАТАК НА ВРХ ИЛИ ЈОШ ЈЕДАН НЕПРИЈАТАН УДАРАЦ? ПСЖ тражи реакцију против неугодних дога на "Парку принчева“
Париз сен Жермен ће у петак увече имати прилику да се бар привремено врати на прво место Лиге 1, али задатак није ни мало једноставан јер у престоницу стиже увек опасни Лил.
16. 01. 2026. у 07:30
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Роџер Федерер "сахранио" Новака Ђоковића
Најновије вести из тениса тичу се Аустралијан опена.
15. 01. 2026. у 20:15
НАЉУТИО И РУСЕ: "Милановићев коментар је врло провокативан у тренутним околностима"
РУСКИ амбасадор назвао је "провокативном" идеју хрватског председника.
17. 01. 2026. у 11:32
Коментари (0)