ТРЕЋИ ПОРАЗ ФУДБАЛЕРА СЛОГЕ: Краљевчани опет празних руку
НИ после четвртог кола Прве лиге Србије фудбалери Слоге из Краљева не знају за победу. Краљевачки "бели" поново су остали празних руку пошто су на свом терену са 1:2 (0:1) поражени од ОФК Жаркова.
ФОТО: Г. Шљивић
Краљевчани су тако уписали трећи узастопни неуспех ове сезоне.
Са само једним бодом освојеним у првом колу против Радничког у Пироту, са два постигнута и девет примљених голова, Слога тренутно заузима последње, 18. место на прволигашкој табели.
У наредном, 5. колу Краљевчани путују у Чачак где ће у комшијском одмеравању снага за ривала имати домаћи Борац 1926.
Препоручујемо
КО ЋЕ НА КЛУПУ ХОЛАНДИЈЕ: Играчи би Тен Катеа, понуђен сјајни Италијан
06. 09. 2020. у 19:21
СВЕСТАН ДА МУ ТРЕБАЈУ ПОЈАЧАЊА: Солскјер жели да доведе три нова играча
06. 09. 2020. у 17:02
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (1)