"ГОЛУБИЦЕ" ДЕМОНСТРИРАЛЕ СИЛУ: Спартак убедљив против Радничког

06. 09. 2020. у 11:08

ТОКОМ први 30 минута првог полувремена протекло је мање-више у немаштовитој и монотоној игри оба тима, углавном на половини гостујуће екипе.

ГОЛУБИЦЕ ДЕМОНСТРИРАЛЕ СИЛУ: Спартак убедљив против Радничког

Ulaskom u igru Sare Pavlović u 33. minuti, igra Spartaka postaje smislenija i dinamičnija.

Dva minuta kasnije usledila je brza izmena pasova između Matić i Filipović i Spartak u 35. minuti stiže do svog prvog gola preko Tijane Filipović.

U finišu prvog poluvremena Alina Baka postiže dva brza gola i na odmor se odlazi rezultatom 3:0.

Prvih 5 minuta nastavka igre u drugom poluvremenu bilo je pogubno za gostujuću ekipu. Prvo je Tijana Filipović u 47. minuti povisila rezultat na 4:0, a Živana Stupar u 50. minuti na 5:0.Konačan rezultat 6:0 postavlja Natalija Obradović u 90+2 minuti.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17