ДЕРБИ ПОДНО "МАРАКАНЕ": Реми Звезде и Партизана

05. 09. 2020. у 12:54

ДЕРБИ Кадетске лиге Србије у оквиру 8. кола, одиграли су данас Црвена звезда и Партизан. Меч је одигран на Теренима Омладинске школе домаћег тима, а завршен је нерешеним исходом, 2:2.

ДЕРБИ ПОДНО МАРАКАНЕ: Реми Звезде и Партизана

Повела је Црвена звезда голом Давора Ракића у 7. минуту. Црвено-бели су већ у 21. минуту увећали предност. Сигуран је био је био Неманња Видојевић.

Успео је Партизан да смањи заостатак у 40. минуту. Јанко Јевремовић био је сигуран са "беле тачке" за 2:1. Управо тим резултатом завршена је прва деоница меча.

Како се завршница меча ближила крају играо је Партизан све боље, а до бода су дошли у 87. минуту голом Стефана Николића. након корнера, лопта се одбила о пречку, дочекао ју је млади николић за коначних 2:2.

Црвена звезда: Маринковић, Савић (од 79. Светозаревић), Вукичевић, Лековић, Митић, Видојевић, Шљивић (од 77. Лолић), Радоњић (од 63. Ергарац), Мијатовић, Николашевић (од 48. Миладиновић), Ракић (од 83. Бубањ).

Партизан: Михајловић, Сташевић, Миросавић (од 46. Тркуља), Николић, Стјепановић, Аћимовић, Јевремовић, Лазаревић (од 67. Цветковић), Баждар, Исаиловић (од 67. Милосавић, од 84. Сердар), Трифуновић (од 59. Стојановић).