ФУДБАЛЕР СРПСКОГ ПОРЕКЛА ОБЈАВИО ДА ИМА РАК: Младом везисти је било тешко да прихвати дијагнозу, а сада храбро иде у борбу
ВАСИЛИЈЕ Јањичић (21) је јавно објавио да је оболео од рака и да је започео битку са овом опаком болешћу.
Foto: Jutjub
Овај млади везиста швајцарског Цириха почео је са неопходним терапијама:
- За сада је терапија добро напредовала. Чврсто верујем у победу против рака и урадићу све што могу да опет станем са саиграчима на терен - поручио је момак српског порекла, рођен 1998. године у Швајцарској.
Василије има сву подршку клуба.
- Потпуно подржавамо Васија у овом тешком тренутку. Сигурни смо да ће Васи да ово преброди и да се ускоро врати у екипу - изјавио је председник Цириха Анчило Канепа.
Јањичићу је било потребно много времена да прихвати стварност какда му је дијагностификована ова тешка болест. Сада када је смогао снаге да се суочи са стварношћу Ваилије се храбро упустио у најважнију борбу.
Он је прошао све млађе селекције Швајцарске, а три године провео је у дресу немачког Хамбурга, од 2016. до 2019. године.
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (1)