ЗВЕЗДАШ ЋЕ ТРЕНИРАТИ ПАРТИЗАНОВЦА: Живковић каријеру наставља у Саудијској Арабији?

Часлав Вуковић

02. 09. 2020. у 15:05

ПРЕ недељу дана Андрија Живковић је раскинуо уговор са Бенфиком, а изгледа да је већ пронашао нови клуб.

ЗВЕЗДАШ ЋЕ ТРЕНИРАТИ ПАРТИЗАНОВЦА: Живковић каријеру наставља у Саудијској Арабији?

Фото: EPA-EFE/ANTONIO COTRIM

Како преносе медији у Саудијској Арабији некадаљњи фудбалер Партизана је на прагу преласка у Ал Ахли, који од фебруара ове године води бивши тренер Црвене звезде Владан Милојевић.

Детаљи око висине плате и дужине уговора нису познати. Једино што се зна је да би Живковић у клуб из Џеде стигао као слободан играч, након одласка из Бенфике.

Он је у редовима лисабонских "орлова" провео четири године. Освојио је две титуле.

Живковић је финансијски добро прошао након одласка са "Ла Лужа". За четири сезоне трошак за њега је износио 16.800.000 (није све ишло њему - део и на порез). Сигурно је да га и на Блиском истоку чека уносан уговор.

Недавно се појавила информација да се за златног "орлића" са Новог Зеланда интересовао Лацио. Ипак, према наводима из Саудијске Арабије спортски аспект би поново могао да остане у другом плану.

(Моцартспорт)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, Богиња провинције за место које води у Европу

МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу

ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.

11. 04. 2026. у 08:00

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - На споменику му пише...

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."

НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.

11. 04. 2026. у 11:40

Коментари (1)

ЈЕЗИВЕ СЦЕНЕ У БОСНИ И ХЕРЦЕГОВИНИ! Крвави навијач прескочио ограду и прекинуо утакмицу