СЕЛЕКТОР РУСИЈЕ ПРЕД СУСРЕТ СА СРБИЈОМ: Не бојимо се никога

01. 09. 2020. у 10:09

СЕЛЕКТОР фудбалске репрезентације Русије Станислав Черчесов не прибојава се наредног ривала у Лиги нација – националног тима Србије.

СЕЛЕКТОР РУСИЈЕ ПРЕД СУСРЕТ СА СРБИЈОМ: Не бојимо се никога

фото: ЕПА

Пред сусрет две селекције, 3. септембра у Москви, искусни стручњак види свој тим на истом нивоу са Орловима.


- Јасно је да су имена и њихови клубови врло звучни, али утакмица је нешто друго и за њу се припремамо. Већ смо искусили играња са селекцијама које имају звучна имена из великих клубова. Никога се не бојимо, видимо себе на истом нивоу са свима осталима. Желимо да одрадимо наш посао и то је све - рекао је Черчесов.
Ова утакмица је само једна у низу свих оних које очекују његов тим у наредном периоду.

- Окупили смо се и представили играчима циљеве не само за наредне две утакмице, него за цео циклус који нас очекује, до зимске паузе. Пажљиво ћемо анализирати стање сваког играча и то ће нам бити путоказ колико и шта можемо у наредном периоду – рекао је селектор Русије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БОРБА ЗА СКУДЕТО СЕ ЗАХУКТАВА: Интер не сме себи дозволити нови кикс, али Богиња провинције се неће предати без велике борбе

БОРБА ЗА СКУДЕТО СЕ ЗАХУКТАВА: Интер не сме себи дозволити нови "кикс", али Богиња провинције се неће предати без велике борбе

ПОСЛЕ тешких пораза у последњим мечевима, Интер и Аталанта покушаће да се врате на победнички колосек у великом ломбардиском дербију Серије А који ће од 15 часова бити одигран данас на "Ђузепе Меаци".

14. 03. 2026. у 07:20

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)