РУМЕНИГЕ СЕ ОГРАДИО ОД ДОЛАСКА МЕСИЈА У БАЈЕРН: Такви трансфери нису део наше политике

27. 08. 2020. у 14:25

ИЗВРШНИ директор Бајерна из Минхена Карл Хајнц Румениге изјавио је да његов клуб не размишља о довођењу фудбалера Барселоне Лионела Месија, пренео је „Тутоспорт“.

РУМЕНИГЕ СЕ ОГРАДИО ОД ДОЛАСКА МЕСИЈА У БАЈЕРН: Такви трансфери нису део наше политике

фото: ЕПА

Румениге је рекао да Бајерн нити може нити жели да плати Месија.

- Такви трансфери нису део политике ни филозофије нашег клуба - рекао је Румениге. Када сам чуо да Меси напушта Барселону било ми је жао. Он је исписао једну страницу историје тог клуба и мислим да је требало да заврши каријеру у шпанском великану.

Немац је навео да не зна све детаље одласка Месија из Барселоне и да због тога не жели да се даље меша у њихове одлуке.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АЛИ, ЈА САМ АМЕР!, НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ! Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!

"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.

27. 02. 2026. у 13:48

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.

26. 02. 2026. у 16:48

Коментари (0)

СРБИЈА НАБАВЉА НАЈМОЋНИЈЕ ПВО СИСТЕМЕ Вучићева хитна најава: За два или три месеца обавестићемо јавност