СИНИША МИХАЈЛОВИЋ ИМА КОРОНА ВИРУС
Тренер фудбалера Болоње, Синиша Михајловић, има корона вирус.
Фото: EPA-EFE/SIMONE ARVEDA
То су потврдили италијански медији, па је "упаљен аларм" јер је Михајловић део ризичне групе, јер се тек недавно опоравио од леукемије.
Из Болоње су потврдили да се српски стручњак осећа добро, да не осећа никакве симптоме. Он ће наредне две недеље провести у изолацији.
Такође, из овог клуба су потврдили да ће у понедељак бити тестирани сви играчи.
- Код нашег тренера не постоји никакви симптоми, али ће остати у изолацији наредне две недеље у складу са препорукама надлежних. Коплетан млади тим Болоње је обавио тестове на вирус корону претходних дана и сви резултати су били негативни. Први тим и чланови стручног штаба ће бити тестирани сутра - стоји на сајту Болоње.
Верујемо да ће се Михајловић брзо опоравити и вратити на посао како би наставио да са Болоњом ниже успехе.
(Телеграф)
Препоручујемо
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)