ЗАКАЗАНО ЈЕ: Познат термин Звездиног гостовања у Тирани
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде играће у Албанији против Тиране 25. августа, утакмицу другог кола квалификација за Лигу шампиона.
Фото: М. Вукадиновић
Утакмица на стадиону "Ер Албанија" у Тирани почеће од 20 часова.
Звезда је у првом колу квалификација победила Европу са 5:0, док је Тирана победила Динамо Тбилиси са 2:0.
Препоручујемо
НЕЋЕ УВЕК БИТИ ЛЕПО: Иванић очекује још боља издања Звезде на путу до Лиге шампиона
19. 08. 2020. у 16:26
БИЋЕ ТЕШКО ГОСТОВАЊЕ: Мркела о другом ривалу у квалификацијама за Лигу шампиона
10. 08. 2020. у 13:49
ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ТБИЛИСИЈУ: Звезда сазнала ривала у другом колу квалификација за ЛШ
19. 08. 2020. у 21:27
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
А ШВЕЂАНИ - ЗАПАЊЕНИ! Ево шта су "делије" управо урадиле на улицама Малмеа (ФОТО)
Малме и Црвена звезда играју данас утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а пред тај мегдан - било је на моменте баш "живо" на улицама поменутог шведског града.
22. 01. 2026. у 17:53 >> 18:31
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)