КОРОНА МУЧИ КАЉАРИ: Одложен почетак припрема због позитивних на Ковид-19

19. 08. 2020. у 19:21

ИТАЛИЈАНСКИ фудбалски клуб Kаљари одложио је данас почетак припрема за нову сезону, пошто су четири члана екипе заражени вирусом корона.

КОРОНА МУЧИ КАЉАРИ: Одложен почетак припрема због позитивних на Ковид-19

Илустрација спорт Фото Dephositos

Kаљари је требало да почне са припремама у четвртак.

Нападач Kирил Десподов позитиван је на вирус корона и налази се у карантину у Бугарској, где је био на одмору.

Према здравственим протоколима, цела екипа је у уторак тестирана у тренинг центру у Сардинији и пронађена су три нова случаја заразе. Због страха од ширења вируса, клуб је одлучио да се одложи почетак припрема.

Екипу очекују нова тестирања у четвртак, а у кампу Арицо остаће до 23. августа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ДЕЛИЈЕ, ИЗВИНИТЕ! Дејан Станковић једва суздржао емоције након што је Звезда згромила Партизан и обојила у црвено-бело 178. вечити дерби