НАВИЈАЧИ ТЕСТИРАЈТЕ СЕ: Забринутост у Француској због прославе победе ПСЖ-а

Часлав Вуковић

19. 08. 2020. у 18:39

ПОСЛЕ великог славља навијача Пари Сен Жермена услед пласмана у финале Лиге шампиона и Француској су забринути због могућег пораста заражених вирусом корона.

НАВИЈАЧИ ТЕСТИРАЈТЕ СЕ: Забринутост у Француској због прославе победе ПСЖ-а

Фото: EPA-EFE/IAN LANGSDON

Слике навијача који се без маски радују, грле, љубе и певају на улицама Париза, изазвале су аларм код санитарних власти. Генерална дирекција за здравље је зато у среду упутила поруку свима који су учествовали на овој прослави око стадиона "Парк принчева" и на Јелисејским пољима, да се тестирају у року од пет до седам дана.

Истовремено, саветовано им је да се за време док траје инкубација, не виђају са својим најближима који су старије доби.

Министарка спорта Роксана Марасинеану је обећала да ће се читавом проблему посветити већа пажња у финалу. Многи се, међутим питају ко ће бити у стању да заустави можда и 100.000 навијача у намери да прославе прву титулу Лиге шампиона, уколико до тога дође.

Подсетимо, ПСЖ ће у финалу играти против бољег из дуела Бајерн - Лион, тај меч се игра вечерас од 21 сат у Лисабону.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЕПСКИ СКАНДАЛ: Испливао снимак, жреб за Светско првенство намештен!? (ВИДЕО)