УЕФА ПРОМЕНИЛА ОДЛУКУ: Симовић ипак не суди меч у Белорусији који има значај за Звезду
УЕФА ПРОМЕНИЛА ОДЛУКУ: Симовић ипак не суди меч у Белорусији који има значај за Звезду
фото: М. Вукадиновић
УЕФА је раније донела одлуку да ће меч између Бреста и Астане у Белорусији судити српски судија Новак Симовић. То је унело доста полемике, пошто би у случају изненађења на том мечу и победе Црвене звезде против Европе екипа Дејана Станковића у трећем колу квалификација за Лигу шампиона била међу повлашћеним екипама.
Симовићу је требало да помажу сународници Немања Петровић и Никола Ђоровић.
Међутим, непосредно пред почетак меча је УЕФА променила одлуку. Главни судија биће пољак Томаш Мусијал, Петровић и Марћин Бонијек ће бити помоћници, што значи да поред Симовића у тиму неће бити ни Ђоровић. Четврти судија је Ненад Минаковић.
Није познато да ли се неко од тимова жалио, али је нешто слично учинио Лион у недавном окршају са Манчестер ситијем. Побунили су се што меч суди Холанђанин Дани Макели, јер би пораз француског тима „погурао“ Ајакс.
Препоручујемо
НОВАК НИЈЕ ПО ЖЕЉИ ВОЈВОДИНЕ: Новосађани грме на судије, траже изузеће Симовића
03. 08. 2020. у 13:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ФРАНУЦУЗИ У СТИЛУ ОТВАРАЈУ НОКАУТ ФАЗУ: Швеђани немају потребан квалитет да се носе са "триколорима"
ФРАНЦУСКА започиње нокаут фазу Светског првенства 2026 дуелом против Шведске на "Метлајф стадиону" (23.00), где ће бити одиграно и велико финале шампионата. "Триколори" су групну фазу завршили са максималним учинком и оправдали улогу једног од главних фаворита за освајање титуле, док су Швеђани до шеснаестине финала стигли као једна од осам најбољих трећепласираних селекција.
30. 06. 2026. у 06:30
ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"
Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.
29. 06. 2026. у 08:42
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (1)