ДОГОВОР ЈЕ БЛИЗУ: Санчу 88 милиона за петогодишњи уговор у Јунајтеду

04. 08. 2020. у 18:25

МОГАО би Оле Гунар Солскјер ускоро да добије велико појачање.

ДОГОВОР ЈЕ БЛИЗУ: Санчу 88 милиона за петогодишњи уговор у Јунајтеду

Фото: EPA-EFE/LARS BARON

Џејдон Санчо (20), један од најталентованијих фудбалера света, договорио је личне услове са Манчестер јунајтедом, који уопште није био штедљив.

Младом Енглезу би требало да припадне 88 милиона за петогодишњи уговор, или по се сезони око 17,6 милиона.

Посао није завршен, будући да "ђаволи" морају да се споразумеју са Борусијом Дортмунд око висине обештећења за момка пониклог у Манчестер ситију.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Какав скандал! Невероватно како су понизили све руске параолимпијце!

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Какав скандал! Невероватно како су понизили све руске параолимпијце!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је у току спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси доживели истински шок.

08. 03. 2026. у 14:47

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

СКАНДАЛ ПЕРВЕРЗЊАКА! Организатор Индијан Велса спопадао шампионку турнира насред терена! Камере све снимиле (ВИДЕО)