СРБИН ПОТПИСАО: Гаћиновић четири године у Хофенхајму

Марко Паунић
Марко Паунић

04. 08. 2020. у 12:14

ОД сјајног српског трилинга Ајнтрахта из 2018/2019, остао је само Филип Костић.

СРБИН ПОТПИСАО: Гаћиновић четири године у Хофенхајму

Мијат Гаћиновић фото: Н.Параушић

Лука Јовић је прошлог лета прешао у Реал, а од данас је Мијат Гаћиновић (25) званично постао члан Хофенхајма.

Наш универзалац је тако после пет година променио клуб, али не и земљу.

- Тражио сам нову средину и пронашао је - рекао је Гаћиновић за клупски сајт. - Стил игре Хофенхајма се одлично уклапа са мојим техничким карактеристикама.

Офанзивни везиста је потписао уговор на четири године са клубом који је заузео шесто место и изборио пласман у Лигу Европе. После стављања парафа, задужио је дрес и одрадио први тренинг са новим саиграчима.

Гаћиновић је сениорску каријеру почео у Војводини, из које се после две године преселио у Ајнтрахт. Са оба ова тима је стигао до куп трофеја, 2014. и 2018, а за екипу из Франкфурта је на 147 мечева у свим такмичењима постигао десет голова. За репрезентацију Србије је наступио 18 пута и двапут био стрелац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!

ДАНАШЊИ програм Серија А затвориће Јувентус и Сасуоло који се састају на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута. "Стара дама" се бори за место које води у Лигу шампиона и мора освајати бодове на свом терену како би се нашла међу прва четири на табели.

21. 03. 2026. у 07:20

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.

19. 03. 2026. у 19:58

Коментари (0)

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!