НЕМА ПРЕДАХА НА АПЕНИНИМА: Нова сезона у Серији А стартује 19. септембра

Марко Паунић
Марко Паунић

04. 08. 2020. у 11:37

НОВА сезона у фудбалској Серији А почеће 19. септембра, седмицу касније него што је било планирано, саопштила је италијанска лига.

НЕМА ПРЕДАХА НА АПЕНИНИМА: Нова сезона у Серији А стартује 19. септембра

фото: ЕПА

Како се додаје, ова одлука "потврђује оно што је већина клубова већ изразила на састанку посвећеном тој теми".


Сезона 2019/2020 завршена је у недељу након паузе од три месеца због пандемије корона вируса.

Италијански клубови имаће краћи божићни одмор него иначе, а утакмице ће се играти 3. и 6. јануара, док би последње 38. коло требало да се одигра 23. маја 2021. године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: Нероазури не би смели имати проблема против ривала са дна табеле

ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле

ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.

23. 01. 2026. у 09:40

ГРОБАРИ У ШОКУ, ДЕЛИЈЕ У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.

22. 01. 2026. у 19:38

Коментари (0)

СЛАВИЦА ДИВЉАЛА НА УЛИЦИ: Комшије одмах позвале полицију