КО КАШЉЕ – ЦРВЕНИ КАРТОН: Корона променила фудбалска правила
ФУДБАЛЕР који се намерно накашље у смеру ривала или судије од наредне сезоне добијаће директан црвени картон, објавио је "Тајмс" позивајући се на изворе у Фудбалској асоцијацији Енглеске (ФА).
Фото: ЕПА
Како се наводи, ова одредба стајаће у судијским правилима за наредну сезону и прекршај ће бити у рангу са "намерним фаулом".
За сада још није познато да ли ће се за "прекршај кашљања" користити и ВАР технологија.
Што се тиче физичке дистанце, судија неће бити одговоран за славље фудбалера, али неће моћи ни да их казни због пљувања.
Препоручујемо
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (2)