СТАНКОВИЋ НА МУКАМА: Прво корона, а сада повреде, Звезда никако да се комплетира
ГЛАВА боли од бројних повреда.
Фото: М. Вукадиновић
Није лако Дејану Станковићу, на почетку припрема тренер Црвене звезде био је без шесторице играча заражених вирусом корона, а ни сада пред крај није у бољој позицији.
Са повредама кубуре Бен, Павков, Боаћи и Гаврић, од меча са Напретком и Милуновић.
Сви се полако опорављају и Станковићу ће бити потребно много стрпљења док се спремни не врате у строј.
Препоручујемо
ДЕЈАН СТАНКОВИЋ: Катаи и Спиридоновић су озбиљни играчи, не брине ме форма нападача
23. 07. 2020. у 14:17
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
07. 12. 2025. у 13:43
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (1)