ЗВЕЗДА СЛАВИЛА НА “МАРАКАНИ”: Два мата за четири минута - Иванић и Спиридоновић затресли мрежу

З. Ћоровић

25. 07. 2020. у 21:10

ОДЛИЧНО прво полувреме подсетило је да шампион уме брзо и ефектно да напада и постиже голове.

За четири минута, од 20. до 24, Црвена звезда је два пута матирала одбрану Напретка што је било довољна да тријумфује у пријатељском мечу на „Маракани“ – 2:1 (2:0).

Тренер Црвено-белих Дејан Станковић може да буде задовољан бројним течним акцијама екипе у првом делу, после којих су падали и голови. У 20. минуту Катаи је је лепо избацио Томанеа, па је Португалац проиграо Иванића за 1:0. Недуго затим је Родић био асистент а новајлија Спиридоновић стрелац првог поготка у Звездином дресу – 2:0. Крушевљани су погодили пречку у 28. из шута главом Оумаруа, а у 81. Шарац је погодио за коначних 2:1.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Гајић, Панков, Милуновић (од 39. Дегенек), Родић, Саного (од 39. Јовичић), Николић, Иванић, Катаи, Спиридоновић, Томане. Друго полувреме: Гобељић, Ераковић, Бабић, Јованчић, Вулић, Радуловић, Вукановић, Крстовић.

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00