ТРИЈУМФ ПАРТИЗАНА: Садик и Асано за победу против Златибора

М. Бл.

22. 07. 2020. у 20:13

ДРУГА победа Партизана у трећем тест мечу на припремама на Златибору.

Црно-бели су у Ужицу савладали новог Суперлигаша Златибор 2:1 головима двојице странаца Умара Садика у 31. и Такуме Асана у 53.минуту, док је почасни гол Златибора дело Адаме у 51. минуту Партизан.

За разлику од претходних утакмица Саво Милошевић није променио комплетну поставу на полувремену (Сума се вратио после повреде, Милетић играо на позицији штопера), па су терет утакмице углавном изнели стартери Поповић, Лутовац, Милетић, Витас, Урошевић, Здјелар, Натхо, Чолић, Сума, Асано и Садик.

У наставку су играли још Н. Стевановић, Брежанчић, Остојић, Смиљанић, Шћекић, Марковић, Павловић, Јовић и Матић.

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44