ФРАНЦУЗ СТИЖЕ У КАТАЛОНИЈУ: Блан најозбиљнији кандидат за новог тренера Барселоне

Бета

22. 07. 2020. у 14:24

БИВШИ селектор фудбалске репрезентације Француске Лоран Блан најозбиљнији је кандидат за новог тренера Барселоне.

Како је данас пренео шпански Спорт, Блан је "на чекању", уколико управа Барселоне одлучи да отпусти тренера Кикеа Сетјена.

Поједини шпански медији пренели су да ће Сетјен остати до краја такмичења у Лиги шампиона ове сезоне, али о томе клуб није донео одлуку.

Барселона ће 8. августа играти на свом терену против Наполија, реванш утакмицу осмине финала Лиге шампиона. У првом мечу у Напуљу било је 1:1. То такмичење је једина шанса Барселоне да ове сезоне освоји неки трофеј, пошто је била неуспешна на домаћој сцени.

Блан је у сезони 1996/1997 одиграо 38 утакмица за Барселону, али је годину дана касније напустио клуб.

Као тренер Блан је освојио четири шампионске титуле, једну са Бордоом и три са Пари Сен Жерменом, а укупно 15 трофеја у каријери.

Шпански медији недавно су пренели да су фудбалери Барселоне изгубили поверење у тренера и да желе да на његово место дође Патрик Клајверт, који је директор омладинског фудбала у клубу.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45