УЛТРАС ПАРИЗ ПРОКОЦКАО ПОВЕРЕЊЕ ПСЖ: Добили дозволу за повратак на стадион, а нису поштовали протокол

ПСЖ је направио пробу и дозволио својој навијачкој групи Ултрас Париз да присуствује припремној утакмици против Беверена.

УЛТРАС ПАРИЗ ПРОКОЦКАО ПОВЕРЕЊЕ ПСЖ: Добили дозволу за повратак на стадион, а нису поштовали протокол

Стадион Парк принчева фото: ЕПА

Међутим, група није носила маске и није држала дистанцу на трибини чиме је прекришила правила понашања током пандемије, и тиме није испунила очекивања клуба.

Роман Мабил, вођа Ултрас Париз, после критика које су из клуба стигле на његову адресу разговарао је са члановима своје групе и јавно признао да су погрешили, преноси француски “Л екип”:

- Подценили смо ентузијазам који је постојао. Препустили смо се емоцијама меча и повратку на стадион. Нисмо се показали и у потпуности се слажем да смо били неодговорни. Недељама већ разговарамо о томе како да се вратимо на трибину и да наш боравак на утакмицама буде безбедан. Са наше стране није било лоше намере.

ПСЖ ће у понедељак донети одлуку о присуству Ултраса на пријатељској утакмици против Селтика у уторак.

- Клуб би волео да будемо на утакмици. Изводљиво је. Тражимо најбољу формулу. Покушаћемо да покажемо да смо способни и да имамо одговорно понашање, чак и ако атмосфера трпи. ПСЖ би волео да будемо на стадиону поштујући сва упутства – рекао је Мабил.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ВОШИН КОШМАРНИ ДЕЖА ВИ: Нови покер Ајакса за крај европског пута Новосађана (ФОТО/ВИДЕО)

ВОШИН КОШМАРНИ ДЕЖА ВИ: Нови "покер" Ајакса за крај европског пута Новосађана (ФОТО/ВИДЕО)

ЈОШ једном је Ајакс показао да је за класу бољи од српског представника, нова победа резултатом 4:1 за укупни тријумф у двомечу од 8:2 четвороструког првака Европе који је заслужено прошао у треће коло квалификација Лиге конференција.

30. 07. 2026. у 22:20 >> 22:20

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.

23. 07. 2026. у 21:53

Коментари (0)

НЕСТАО ПРЕ 20 ГОДИНА, ПРОНАЂЕН МРТАВ У ШИБЉУ: Тело идентификовано по зубима, МИСТЕРИЈА и даље није решена