ГОЛЕАДА У ДЕРБИЈУ: Четири гола и подела бодова у дуелу Роме и Интера

Бета

20. 07. 2020. у 00:08

ФУДБАЛЕРИ Роме и Интера одиграли су вечерас у Риму нерешено 2:2, у утакмици 34. кола Серије А.

Интер је повео у 15. минуту голом Стефана де Вреја, а изједначио је Леонардо Спинацола у првом минуту надокнаде времена првог полувремена.

Рома је повела у 57. минуту голом Хенриха Мхитарјана, а бод гостујућем тиму обезбедио је Ромелу Лукаку поготком из пенала у 88. минуту.

Интер је други на табели са 72 бода, пет бодова мање и утакмицом више од првопласираног Јувентуса. Милански клуб има бод више од трећепласиране Аталанте и три бода више од четвртопласираног Лација, који има утакмицу мање.

Рома је пета на табели са 58 бодова, два бода више од Наполија и Милана који су шести односно седми.

Раније данас Сампдорија је победила Парму са 3:2, Фиорентина је победила Торино са 2:0, а Ђенова је освојила важне бодове у борби за опстанак победом против Лећеа 2:1.

Наполи је победио Удинезе са 2:1, а истим резултатом Бреша је победила Спал који је испао из лиге.

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

УЕФА У ШОКУ: Русија се одлучује на радикалан потез?

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а фудбал, као најпопуларнија спортска дисциплина, посебно је занимиљив ових дана, због руске ситуације у њему.

29. 04. 2024. у 21:07

БИЛЕ ПОСЕБНО ВЕЗАНЕ: Ко је била мајка Бојане Јанковић - преминула пре неколико месеци (ФОТО)

ВОДИТЕЉКА Бојана Јанковић сахрањена је на Новом гробљу у Београду, њу су на вечни починак испратили у великом броју пријатељи, породица, а њен бивши супруг Огњен Јанковић одржао је потресан говор.

29. 04. 2024. у 13:49