ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Рашфорд и Марсијал режирали нову победу Јунајтеда, Лестер бољи од Шефилда

16. 07. 2020. у 23:32

ФУДБАЛЕРИ Манчестер јунајтеда победили су на гостовању Кристал Палас 2:0 у 36. колу Премијер лиге.

Голове за “црвене ђаволе” су постигли Маркус Рашфорд и Ентони Марсијал.

Изабраници Олеа Гунара Солскјера одиграли су добру утакмицу у Лондону и заслужено су дошли до важна три бода у борби за пласман у Лигу шампиона.

Јунајтед је наставио да дише за вратом Челсију и Лестеру који се налазе на треће, односно четвртом месту.

Српски фудбалер Немања Матић није играо од старта и чим је ушао, у 62. минуту, унео је свежину у везни ред "црвених ђавола". Са друге стране Лука Миливојевић одиграо је од првог до последњег минута за Палас.

Фудбалери Лестера остварили су важну победу у борби за Лигу шампиона, пошто су данас на свом терену били бољи од Шефилд јунајтеда са 2:0.

Лестер је повео у 29. минуту голом Ајосеа Переса, а коначан резултат поставио је Демарај Греј у 80. минуту.

Екипа Лестера забележила је 18. победу у сезони и четврта је на табели са 62 бода, односно има бод мање од Челсија.

На другој страни, Шефилд је на позицији осам са 54 бода, бодом мање од Тотенхема, односно два мање од Вулверхемптона и места које води у Лигу Европа.

Фудбалери Евертона и Астон Виле одиграли су нерешено 1:1. Езри Конса је донео предност Астон Вили у 72. минуту, а изједначио је Тио Волкот у 87.

Евертон је 11. на табели са 46 бодова, док је Астон Вила претпоследња са 31 освојеним бодом, односно има три бода мање од Вотфорда и Вест Хема који су у сигурној зони.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17