МИЛОШЕВИЋ ИСКРЕН: Не подносим пријатељске утакмице

Марко Паунић
Марко Паунић

16. 07. 2020. у 22:09

ТРЕНЕР фудбалера Партизана Саво Милошевић рекао је да не подноси пријатељске утакмице и додао да је данашњи меч против Трепче био само део тренинга.

МИЛОШЕВИЋ ИСКРЕН: Не подносим пријатељске утакмице

Фото: Н.Параушић

"Скоро сам на граници да кажем да не подносим пријатељске утакмице јер ми ничему не служе. Утакмица је била само део обимног посла који смо имали данас и он ми се најмање допада", рекао је Милишевич, преноси клуб.

Партизан је у првом припремном мечу победио Трепчу са 2:0, головима Ивановића и Садика.

"Што се тиче саме утакмице, тешке ноге, то смо знали, има много ствари... Ако бих сад почео да причам шта не ваља - не ваља ништа. Али, нисмо ни гледали то, утакмица је била део тренинга. Одрадили смо добро цео дан и то је најбитније, ово друго... Поновићу, нервирају ме пријатељске утакмице", рекао је Милошевић.

Партизан у суботу игра против Младости из Лучана.

"То ће сигурно бити мало озбиљнији тренинг. Видећемо да ли ћемо некима да дижемо минутажу", рекао је Милошевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИЋЕ ГОЛОВА НА СЕНТ ЏЕЈМСИСУ: Њукасл мора напасти грађане ако мисли да се поново нађе у финалу

БИЋЕ ГОЛОВА НА "СЕНТ ЏЕЈМСИСУ": Њукасл мора напасти "грађане" ако мисли да се поново нађе у финалу

ЊУКАСЛ и Манчестер сити укрстиће копља вечерас на "Сент Џејмсис парку" у првом мечу полуфинала ЕФЛ купа. Ово је обрачун актуелног освајача и клуба који жели да врати трофеј у своје витрине после неколико година паузе, тако да би требали гледати сјајан полуфинални двомеч.

13. 01. 2026. у 06:30

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

ПРЕМИНУО МАРК БРНОВИЋ: Узрок смрти још није објављен